Medarbetare

  • Jimmy Langetun
  • Försäljningsansvarig
  • 08-504 100 95
  • jimmy.langetun@klaesjansson.se
  • Tobias Ahlström
  • VD
  • 08-504 100 71
  • tobias.ahlstrom@klaesjansson.se
  • Erik Jansson
  • Säljare
  • 08-504 100 93
  • erik.jansson@klaesjansson.se
  • Stephan Hansson
  • Säljare
  • 08-504 100 70
  • stephan.hansson@klaesjansson.se
  • Mats Luttrup
  • Säljare (föräldraledig)
  • 08-504 100 97
  • mats.luttrup@klaesjansson.se
  • Alexandra Jonasson
  • Säljare
  • 08-504 100 99
  • alexandra.jonasson@klaesjansson.se
  • Charlotte Falk
  • Administration
  • 08-504 100 84
  • charlotte.falk@klaesjansson.se
  • Johan Hermansson
  • Säljare (vikariat)
  • 08-504 100 96
  • Johan.hermansson@klaesjansson.se
  • Michael Johansson
  • Lager & transportsamordnare
  • 08-504 100 98
  • lager@klaesjansson.se
  • Krister Jansson
  • Support och systemutveckling
  • 08-504 100 94
  • krister.jansson@klaesjansson.se
  • Anders Edén
  • Produktionsplanering
  • 08-504 100 85
  • anders.eden@klaesjansson.se
  • Johan Söderman
  • Produktionschef
  • 08-504 100 91
  • johan.soderman@klaesjansson.se
  • Erika Hagström
  • Ekonomiansvarig
  • 08-504 100 92
  • ekonomi@klaesjansson.se
  • Stina Wollenius
  • Koncern VD
  • 08-504 100 88
  • Stina.wollenius@glasgruppen.se

Hitta din närmaste glasleverantör, klicka på ditt område på kartan och se i listan till vänster

map Norrbotten Västerbotten Jämtland Västernorrland Gävleborg Dalarna Värmland Uppsala Örebro Södermanland Stockholm Östergötland Västra Götaland Jönköping Gotland Kalmar Halland Kronoberg Skåne

Beställning

Beställ enkelt genom att fylla i vårt onlineformulär:


Direkt online!

För att beställa tillbehör besök vår tillbehörskatalog.

Tillbehörskatalogen

Föredrar du att hellre ladda hem en pdf finns även den möjligheten kvar: